Haydi Canberk GENÇ'i tanıyalım....
 
Özlü Sözler

CANBERK i TANIYALIM

Kısaca Ben...

26.01.1994'te Bahçelievler,İstanbul'da dünyaya geldim. Aslen Maçka,Trabzon'luyum fakat doğuma ve büyüme sürecimi İstanbul'da geçirdim.

Bağcılar, İstanbul'da ikamet etmekteyim. Henüz öğrenciyim. Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde öğrenim görmekteyim.

Eğitim Durumum

-2008 de Bağcılar,İstanbul Yıldıztepe İlköğretim Okulu'nu bitirdim.

-2013'te Açıköğretim Lisesi Sosyal bilimler bölümünden mezun oldum. 4 yıl olan lise eğitimimi açıköğretim diye tabir ettiğimiz uzaktan eğitim yolu ile tamamladım.

-2016'da Atatürk Üniversitesi Oltu Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum.
-2016 yılı içerisinde dgs sınavında bir başarı elde ederek "Gümüşhane Üniversitesi'nde" Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında öğrenim görme şansını elde ettim ve çok mutluyum :)

 

Hobilerim Neler

Müzik dinlemek, spor yapmak ve sinemaya gitmek - ki bu en sevdiğim - ile ilgileniyorum.
Fakat önlisans öğrenimimden sonra bunlara bir yenisini ekleyerek kitap okuma alışkanlığını elde ettim. Boş zamanlarımda keyifle kitap okuyorum.

 

Ne Tür Kitaplardan Hoşlanırım?

Okuduğum kitabın bilgi vermesini genellikle öncelik edinirim. Bu yüzden daha çok akademik ölçekli ve kişisel gelişim ölçekli kitapları tercih ediyorum. Kişisel gelişim türlerinde iletişim bilimleri, psikoloji, iletişim psikolojisi, hitabet ve konuşma üzerine eserleri tercih ediyorum. Bu türlerin dışında edebi, - şiirler, özlü sözler vb. - fesfesi içerikli kitaplarda zaman zaman okuyorum.

Ne Tür Filmlerden Hoşlanırım?

Hayatın gerçeklerini yansıtan türde filmler, yaşanabilir veya yaşanmış olaylar ilgimi çekmektedir. Bu türde filmlerin başında drama filmler favorimdir. Hayattaki dramatik olayları gözlemleyerek, yaşama daha pozitif bakmamı sağlıyor. Bunun dışında romantik, biyografik filmlerde favorimdir. Çok cıvık türde olmadığı sürece komedi filmleri de izlemekteyim. Komedi filmleri, Charlie Chaplin'in eserleri gibi kalite ortaya koymalı bence smiley